DogMania

Vise od Foruma

HomeRegistracijaLogin

Share | 

Forumi...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Forumi...   Wed Feb 13, 2008 12:08 am

Danas sam citala jedan forum *vrlo popuplaran*..
Razocaralo me favoriziranje i manipulacija koja se dogadja od strane moderatora ili administratora, tj. samo neki imaju sansu sacuvati svoje duboke i inteligentne postove, dok neki "manje vrijedni" budu obrisani u rekordnom vremenu..
pa se pitam, cemu uopce raspravljati o necemu, ako nemamo svi isto pravo glasa???

: komentar modifikovan dana: Fri Feb 15, 2008 12:54 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Forumi...   Thu Feb 14, 2008 1:29 pm

Upravo zbog takvih stvari je ovaj forum i nastao. Ovdje su svi jednaki dok god nema vrijedjanja i nacionalizma. Zbog različitih mišljenja i stavova o psima forumi i postoje, tako da mi je glupo formiranje nekih "klanova" po forumima i forsiranje jednih a brisanje drugih. Zato pišite bez brige i uživajte Wink Wink Wink
Na vrh Go down
Kontinentalac

Broj komentara : 7
Registration date : 2008-02-22

KomentarNaslov komentara: Re: Forumi...   Fri Feb 22, 2008 7:15 pm

Pozdrav svima.
Ono sto me zanima pre upustanja u forum bi odmah da postavim administratorima pa da vidimo dal je ovo za mene ili nije.
1.ako se iznese kritika drugom odgajivacu za njegov rad,kako se to gleda i dal je to dozvoljeno?
2.Ako mi se nesvidja neki pas i ako necu da kazem da je lep vec kazem da je taj pas los i da ima mane,kako se to gleda i dal je dozvoljeno?
3.Ako se nasrne na nekog a nema veze sa Forumom sta tu sledi?

Imam jos pitanja al ovo je za pocetak,molim konkretne odgovore da bi posle moglo sa tim odgovorima da se barata i da administratori postuju te odgovore kasnije i u skladu sa njima reaguju.
Na vrh Go down
PateR
Administrator
Administrator

Broj komentara : 96
Registration date : 2008-01-21

KomentarNaslov komentara: Re: Forumi...   Mon Feb 25, 2008 5:04 pm

1.konstruktivne kritike su dozvoljene.
2.vidljive mane koje naravno
3.sta je zapravo pitanje???
sve je dozvoljeno sto ima veze sa psima.
Na vrh Go down
http://dogmania.great-forum.com
Kontinentalac

KomentarNaslov komentara: Re: Forumi...   Mon Feb 25, 2008 8:52 pm

Pitanje je jednostavno,dal ce biti kao na ostalim Forumima kad se kaze da pas nije lep ili da ima mane da se ta osoba sankcijonise jer je dirnut administratorov prijatelj i njegov pas.

Ili ako neko nekog upita sta je postigao u svom zivotu sa psima,jos ako nista nije postigao tad se lice koje je pitalo sankcijonise jer se uvredijo administratorov prijatelj.
Znaci dal su dozvoljena pitanja koja su vezana za odgajivaca i psa makar ona bila i bolna al ticu se odgajivaca i psa a ne politike,nacijonalnosti i slicno.
Na vrh Go down
PateR
Administrator
Administrator

Broj komentara : 96
Registration date : 2008-01-21

KomentarNaslov komentara: Re: Forumi...   Mon Feb 25, 2008 10:47 pm

naravno da je dozvoljeno.
ovde nema priveligovanih i ostalih.
svi smo isti i dodirljivi, samo je razlika kako tko od nas prihvata konstruktivnu kritiku.
samo napred, mozda nesto i naucimo, kad vec imamo tu slobodu reci ono sto mislimo.
Na vrh Go down
http://dogmania.great-forum.com
Kontinentalac

KomentarNaslov komentara: Re: Forumi...   Tue Feb 26, 2008 8:42 pm

PateR (citat):
naravno da je dozvoljeno.
ovde nema priveligovanih i ostalih.
svi smo isti i dodirljivi, samo je razlika kako tko od nas prihvata konstruktivnu kritiku.
samo napred, mozda nesto i naucimo, kad vec imamo tu slobodu reci ono sto mislimo.

OK,veoma lepo od vase strane sto tako pricate.
Nadam se da ce vreme pokazati kako je i sta je.
Na vrh Go down
GACIK VLATKO

Broj komentara : 68
Registration date : 2008-02-06

KomentarNaslov komentara: Re: Forumi...   Wed Feb 27, 2008 5:35 pm

Pozdrav Kontinentalcu, a i svima dobrim ljudima na ovom forumu.
Prvi Vas post sto sam procitao je kritika i pitanje jednom odgajivacu sarplaninaca u delu o sarplanincima a posto vidim da Vam gos. din Munjo nije odgovorio to Vam ja dajem odgovor
Munja ima veoma lepe pse ,licno se znamo jer smo bili naizlozbi tj. specijalci sarplaninaca i bili smo u konkurenciji .Momak je korektan i veliki entuzijasta Inace je iz I.Sarajeva a ja sam iz Nisa
Nezameram na kritikama jer i ja sam za to ako su na mestu a takodje i Vase pitanje i zato Vam umesto Munje i odgovaram a verujem da cete dobiti odgovor i od G>Munje samo kad procita vase pitanje
Pozdrav od dede iz Nis..
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Forumi...   Today at 8:52 pm

Na vrh Go down

Forumi...
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1